Gry i zabawy: Wszyscy jesteśmy z kiedyś

46746531_1930276280612988_692296703176343552_n

Spektakl “Gry i zabawy: Wszyscy jesteśmy z kiedyś” stanowi teatralną wypowiedź na tematy nurtujące członków najmłodszej grupy Teatru Politechniki Warszawskiej. Dotyczą one zagadnień społeczno-kulturowych z zakresu badań na temat budowania wspólnoty, sposobu kreowania przywództwa w grupie, mechanizmów dominacji oraz uległości. Spektakl stanowi również refleksje nad współczesnym obrazem świata. Dana tematyka ubrana w dosyć abstrakcyjną formę bierze się z potrzeby zabrania głosu w kwestiach ważnych dla członków teatru. W obsadzie znajdują się studenci, którzy przeszli zeszłoroczny nabór do Teatru Politechniki Warszawskiej i przez rok pracowali nad swoim warsztatem aktorskim oraz spektaklem.
Reżyseria: Kalina Rzeźnik
Współpraca reżyserska i muzyczna: Hanna Klepacka
Opieka artystyczna: Grzegorz Sierzputowski
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Roszkowska