Koronacja

plakat

 

Spektakl „Koronacja” na podstawie dramatu Marka Modzelewskiego, opowiada historię Maćka – współczesnego everymana , który kończąc 30 lat zrozumiał, że nie ma pojęcia, czego chce. Miejsce, w którym się znajduje, nie jest tym, w którym być powinien, ale prawdę powiedziawszy sam nie ma pomysłu na to gdzie mogłoby ono się znajdować.
Bywa, że jest nam źle, że nie lubimy swojego życia. Bywa, że nagle postanawiamy to zmienić i uwolnić się od tego co nam przeszkadza. A czasami okazuje się, że chodzi o coś zupełnie innego, że problem jest w Tobie, w Twoim sercu, w Twojej głowie, i nie ma co zwalać odpowiedzialności na resztę świata. Tylko, ze do tego trzeba dojrzeć, jak to zrobić?

Spektakl opowiada o bierności względem własnego życia, postawie obserwatora zamiast uczestnika. Obrazuje również prostą zasadę, że każdy z nas jest kowalem własnego losu, a przynajmniej powinien nim być. Jeżeli nie podejmiemy odpowiednich kroków zawczasu to każdy z nas zostanie „typowym Maćkiem”.

TWÓRCY:
Reżyseria: Hanna Klepacka
Kostiumy i scenografia: Agnieszka Roszkowska
Oprawa graficzna: Katarzyna Wierzchnicka
Światła i dźwięk: Wojciech Kaftanowicz
Stylizacje fryzur: JAGA HUPAŁO _born to create
Make-up: Szkoła Wizażu Beauty-Art
Opieka produkcyjna: Grzegorz Sierzputowski
Promocja: Kalina Rzeźnik

OBSADA:
Julia Rozdżestwieńska, Milena Grzyb, Julia Korsakowska, Anna Kraus, Anna Piasecka, Radosław Czubacki, Szymon Grzeszczakowski, Mateusz Kisiołek, Tomek Markowicz, Łukasz Pokorzyński

 

Zdjęcia: Tomek Tarnowski

AT8B3287

Koronacja1

Koronacja2

Koronacja3

Koronacja4

Koronacja5